Сандарды дәреже көрсеткіші бар 10 санын пайдаланып ықшамдап жазу 6 000 000 000 000 = 0, 000 004=2

· 104· 4 · 105==​

Ответы на вопрос

Отвечает Кийло Ольга.

Ответ:

6000=6·10³

0,00003 = 3·10⁻⁵

9250000=9,25·10⁶

0,0046 = 4,6·10⁻³

Объяснение: