На яку максимальну висоту можна підняти вантаж G = 16 кН за час t = 12 с при теоретичній потужності

двигуна підіймального механізму Р = 4 кВт?

Ответы на вопрос

Отвечает Прынцев Женя.

Ответ:

P=(G*h)/t . h=(P*t)/G . h=(4*12)/16=3 м

Объяснение: