Змішали 2 кг холодної води (температура 20ºС) та 1 кг гарячої (температура 50ºС). Знехтувавши

теплообміном з навколишнім середовищем, обчисліть температуру води після встановлення теплової рівноваги. 40ºС 45ºС 35ºС 30ºС

Ответы на вопрос

Отвечает Osinkin Stas.

Ответ:

30ºС

Объяснение:

t=m2*t2+m1*t1/m1+m2

t=1*50+2*20/2+1=30ºС