До ванни,де було 100 л холодної води за температури 9 С,додали 60 л гарячої води за температури 81

С.Після встановлення теплової рівноваги температура води у ванні дорівнювала 35 С.Чи були втрати енергії через теплообмін із навколишнім середовищем?

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Данил.

1)
Холодная вода получила тепло:
Q₁=c*m₁*(t - t₁) = 4200*100*(35-9) = 1,09*10⁷ Дж
2)
Горячая вода отдала  тепло:
Q₂=c*m₂*(t₂ -t) = 4200*60*(81-35) = 1,16*10⁷ Дж

Ответ: Поскольку Q₁ отличается от Q₂, то потери энергии были, и составили:
Q₂-Q₁=(1,16-1,09)*10⁷ = 700 000 Дж