До ванни, де було 100 л холодної води при температурі 90С, долили 60 л гарячої води при 810С. Після

встановлення теплової рівноваги температура води у ванні становила 350С. Чи були втрати тепла через теплообмін з довкіллям СРОЧНОО!!!! ДАМ 50 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

Ответ: 1°С

Объяснение:

Дано:

V1=100л

t1=9°C

V2=60л

t2=81°C

t3=35°C

-------------

Δt-?

t=(V1*t1+V2*t2)/(V1+V2)=(100*9+60*81)/(100+60)=36°C

Δt=t-t3=36-35=1°C - это потери тепла за счет теплообмена с окружающей средой.