Переведи дану швидкість у зазначені одиниці виміру. (Результат округли до одиниць) 93 км/год =

м/с 66 м/с = км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Тананыкин Максим.

Решение:

93 км/год = 93 · 1000 : 3600 =  25,8(3) м/с ≈ 26 м/с

66 м/с = 66 · 3600 : 1000 = 237,6 км/год ≈ 238 км/год