Визначити частоту і довжину хвилі радіоприймача , коли період його електромагнітних коливань = 10-⁶

С.

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Дано:

Т = 10^-6 c

-----------------------

v, L - ?

v = 1 / T = 1 / 10^-6 = 10^6 Гц

L = c * T = 3 * 10^8 * 10^-6 = 3 * 10^2 = 300 м

(скорость света c = 3 * 10^8 м/с)