визначити ємність батареї, яка складається з двох паралельно з'єднаних конденсаторів ємністю 3мкФ і

2 мкФ​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Дайаана.

Ответ:

C = 5 мкФ

Объяснение:

При паралельному з'єднанні конденсаторів

C = C_{1} + C_{2} + ... + C_{n}

При послідовному ж

\frac{1}{C} = \frac{1}{C_{1}} + \frac{1}{C_{2}} + ... + \frac{1}{C_{n}}