мідний брусок нагріли у киплячій воді,занурили у воду масою 800г при температурі 20° Після

теплообміну встановилася температура 25 градусів визначити масу мідного бруска​

Ответы на вопрос

Отвечает Маракулин Родион.

Ответ:

Объяснение:

Мідний брусок

Вода м 0.8кг

tпоч. 100°

tбруска 20°

tкінц 25°

m мідного бруска -?

Q=mc∆t Q=0.8×4200(100-20)=268800 Дж

m= mc(tпоч-tкінц)/Q m =0.8×395(100-25)/268800=0.937 кг