ліфт починає рухатися з прискоренням 5м/с² , якою буде вага тіла масою 50 кг ? досягнувши швидкості

10 м/с ліфт надалі рухається рівномірно. якою буде вага тіла в цьому випадку?

Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Анастасия.

Ответ:   P1=750 Н

P2= 500 Н

Объяснение:

дано    a=5 м/с2

V=10 м/с

1) если ускорение направлено вверх   P1= mg + ma= 50*15=750 Н

2) если лифт движется равномерно    P2= mg=500 Н