Резистори: 2 Ом, 3 Ом, 5 Ом з'єднані послідовно у цьому ж порядку.Напруга на клемах 12В. Встановіть

відповідність між фізичною величиною та її числовим значенням в СІ.

Ответы на вопрос

Отвечает Онин Дима.

Ответ:

последовательно R=2+3+5= 10 Ом,

тогда ток I=U/R= 12/10=1.2 A