на провідник активна довжина якого 0 5 м в однорідному магнітному полі з індукцією 0,2 тл діє сила

1 Н Визначте заряд що прохолить через поперечний переріз провідника за 1 хв якщо кут між напрямом струму й вектором магнітної індукції становить 30°​

Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Антон.

на провідник із струмом в магнітному полі діє сила Ампера F = BIΔlsinα;  

F = BqΔtΔlsinα; q = F/(BΔtΔlsinα) = 2/(0,2·30·1,5·0,5) = 20/45 = 4/9 Kл