На провідник активна довжина якого ,5м в однорідному магнітному полі з індукцією 0,2Тл діє сила

1Н.Визначити заряд ,що проходить через поперечний переріз провідника за 1хв.,якщо кут між напрямом струму й вектором магнітної індукції становить 30 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонова Карина.

Ответ:

на провідник із струмом в магнітному полі діє сила Ампера F = BIΔlsinα;  

F = BqΔtΔlsinα; q = F/(BΔtΔlsinα) = 2/(0,2·30·1,5·0,5) = 20/45 = 4/9 Kл