Срочно! Автомобіль перші 30 хв свого шляху рухався зі швидкістю 40 км/год, а наступні 2 год зі

швидкістю 50 км/год. Визначте середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху. (не забудьте перетворити одиниці вимірювання там, де це необхідно)

Ответы на вопрос

Отвечает Абдулганеева Регина.

30 хв= 0.5 год. (30/60)

40×0.5= 20 км. 100+20=120 км

50×2=100 км. 2 год+0.5 год=2.5 год

Проехал 120 км. 120/2.5=48

Ответ:48 км