20 БАЛЛОВ ЗА ПОМОЩЬ!!! автобус рухається рівномірно зі швидкістю 20 м/с, починаючи рух із точки

x⁰=100м. запишіть рівняння руху автобуса, якщо він рухається вздовж осі руху та в протилежну сторону. Спасибі заранее!

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Наташа.

Ответ: х=х0+v•t(за напрямом вибраної осі)

Отже , х= 100+20t

x=x0-v•t (у протилежному напрямку)

x= 100-20t

Объяснение: