автобус рухається рівномірно зі швидкістю 20 м/с, починаючи рух із точки x⁰=100м. запишіть рівняння

руху автобуса, якщо він рухається вздовж осі руху та в протилежну сторону.

Ответы на вопрос

Отвечает Женя Сенько.

Уравнение движения с постоянной скоростью:

x(t)=xo + Vx*t; хо - начальная координата. Vx - проекция вектора скорости на ось координат.

x(t)=100 + 20t (вдоль оси координат) Vx>0

x(t)=100 - 20t (против).   Vx<0.