у холодну воду масою 6 кг при температура 15 градусов долили 4 кг гарячої при температурі 90

градусів яка температура встановилась при зміщувані с води =4200дж/кг*С

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнаренко Александр.

Ответ:

45.6°C

Объяснение:

Q=mc(t2-t1) t2-t1=Δt

Q1=Q2

m1*c*Δt1=m2*c*Δt2 c1=c2

m1(t-15)=m2(90-t)

T=(90m2+15m1)/m1+m2=(90*4+15*6)/4+6=45.6°C