(3 бали) Розв'яжіть задачу. У холодну воду масою б кг, температура якої 15 °C, долили 4 кг

гарячої води. Якою була температура гарячої води, якщо температура суміші виявилася такою, що дорівнює 45 C2 Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг. "С). Пожалуста срочно нада

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Егор.

Відповідь:

t3=42⁰

t1=15⁰

m1=6кг

m2=4кг

t2-?

m3(води)=m1+m2=6+4=10кг

Q1=m1*c*t1=6*4200*15=378000Дж

Q3=m3*c*t3=10*4200*42=1764000Дж

t2=(Q3-Q1)/c*m2=(1764000-378000)/4200*4=82,5⁰

Пояснення: