Як змінюватиметься сила струму в електроліті, якщо його температура зростатиме, а напруга

залишатиметься сталою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Ангелина.

Відповідь:

Pі збільшенням температури кількість йонів у електроліті збільшується, відповідно збільшується й сила струму. При нагріванні електроліту сила струму збільшується, отже опір зменшується.

I=q/t= U / R

Пояснення:

Сила  струму:  I=q/t, де I - сила струму, вимірюється в амперах, q - заряд, що пройшов через поверхню, вимірюється в кулонах, t - час, що вимірюється в секундах.                                                                                  Також силу струму можна знайти за законом Ома: I = U / R, де U - напруга, що вимірюється у вольтах, R - опір, вимірюється в омах