Гойдалка за 2 хв здійснила 30 повних коливань. Чому дорівнює частота та період коливань гойдалки


Ответы на вопрос

Отвечает Сапожников Саша.

Ответ:

Частота коливань гойдалки розраховується за формулою:

f = 1 / T

де f - частота коливань, T - період коливань.

Період коливань можна розрахувати за формулою:

T = 1 / f.

У даному випадку, якщо гойдалка здійснила 30 повних коливань за 2 хвилини, то період коливань дорівнює:

T = 2 хв / 30 = 0.067 хв.

А частота коливань:

f = 1 / 0.067 хв ≈ 14.93 Гц.