перші 24 км автомобіль проїхав із серед швидкістю 80 км/год а наступні 30 км за 0,4 год Якою була

середня швидкісь за час поїздки ДАМ 100 БАЛОВ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Воеводкина Настя.

Відповідь:

Пояснення:

υ-?  -середня шв.   υ=(S₁+S₂)/(t₁+t₂)

S₁=24км                    t₁=S₁/υ₁=24/80=0,3год- час руху перших 24км

υ₁=80км/год

S₂=30км                   υ=(24+30)/(0,3+0,4)=54/0,7≈77км/год

t₂=0,4год