№ 5. Яка фокусна відстань лінзи з оптичною силою +4 дптр ? Яка це лінза?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гусейнова Динара.

Ответ:

Собирающая 25 см

Объяснение:

F=1/D=1/4=0.25 м

=============