Помогите пожалуйста... М`яч кинули під кутом 30 градусів до горизонту зі швидкістю 20 м/с. На яку

максимальну висоту він підніметься? На якій відстані від точки кидання м’яч упаде?

Ответы на вопрос

Отвечает Маршал Вадим.

Ответ:

140 м

Объяснение:

Дальность полёта = v²*sin(2a)/g = 40² * 0,5√3/10 = 80√3 ≈ 140 м

Маскимальная высота = (v*sina)²/(2g) = (20*0.5)²/20 = 5м