Автомобіль рухався 2 год зі швидкістю 15м/с, а потім проїхав ще 72 км зі швидкістю 20м/с. Чому

дорівнює середня швидкість руху автомобіля на всьому шляху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чекин Алексей.

Объяснение:

t(1)=2ч=7200c

v(1)=15 м/с

S(2)=72 км=72000м

v(2)=20м/с

v cp=(S(1)+S(2)):(t(1)+t(2))

S(1)=v(1)*t(1)=15*7200=108000 м

t(2)=S(2):v(2)=72000:20=3600 c

v cp=(108000+72000):(7200+3600)=16.7 м/с=60 км/ч