потяг 2 год рухався зі швидкістю 60км/год.потім ще за 1год він пройшов 90км. визначити його середню

швидкість​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирных Аня.

Ответ:

60+60+90=210

2+1=3

210:3=70km/god

Объяснение:

Отвечает Казак Саня.
1)2*60=120
2)120+90=210
3)210:2=105
Я думаю так