ТЕРМІНОВО ТРЕБА! Чверть всього шляху автомобіль рухався зі швидкістю 72 км, а решту шляху за

15м/с. Чому дорівнює середня швидкість руху​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартиросян Артур.

Объяснение:

72км/ч=72*1000/3600=20м/с

Пусть все время Тс, тогда путь 1*10*Т/3+2*20*Т/3= (10/3+40/3)*Т=16.7*Т м. Средняя скорость 16.7*Т/Т=16.7 м/с