Ідучи вранці до школи, Дмитро пройшов 694,5 м шляху за 32,5 хв, а потім ще 227,3 м за 15,5 хв.

Знайди середню швидкість, з якою Дмитро ішов до школи у м/хв, а потім переведи цю швидкість у м/с. (Якщо потрібно — результат округли до десятих).

Ответы на вопрос

Отвечает Новгородов Руслан.

Ответ: средняя скорость равна (694,5+227,3)/(32,5+15,5)=921,8/48=19,2041 м/мин=19,2042/60=0,32 м/с.

Объяснение: