Хлопчик пройшов деякий час зі швидкістю 4 км/год, везучи ведосипед у руках, а потім стільки ж часу

їхав на велосипеді зі швидкістю 16 км/год.Обчисліть середню швидкість руху хлопчика на всьому шляху. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

Объяснение:

V1=4 км/год

V2= 16 км/год.

t1=t2=t

Vc=?

S1=V1*t1 = 4*t

S2=V2*t2 = 16*t

S=S1+S2 = 4*t + 16*t = 20*t

t1+t2 = 2*t

Vc = S / (2*t) = 20*t / (2*t) = 10 км/ч