Визначити Vср руху потягу, якщо першу половину шляху він їхав зі швидкістю 50 км/год, а другу

половину зі швидкістю 100 км/год l1=l2=1/2*l​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Ростислава.

Ответ:

Объяснение:

дано V1= 50 км/ч

V2=100 км/ч

S1=S2= S/2

Vср- ?

Vср= S\(t1+t2)= S/(0,5S/V1=0,5S/V2)= 2/(1/V1+ 1/V2)= 2V1*V2/(V1=V2)=

=2*50*100/150=66,67 км/ч