Автобус проїхав першу половину щляху зі швидкістю 40 км/год.З якою швидкістю автобус їхав другу

половину шляху,якщо його середня швидкість на всьому шляху дорівнювала 28 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Aaaa Sssss.

(40+U)/2=28
U=28*2-40=16 км/год