Сила тяги двигуна автомобіля під час рівномірного руху з швидкістю 10 м/с становить 300 Н. Яку

потужність розвиває двигун автомобіля?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Мариф.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 10 м/с

F = 300 Н

_________

N - ?

N = F·V

N = 300·10 = 3 000 Вт   или   3 кВт