6.Скільки енергії необхідно для плавлення шматка свинцю масою 500 г, взятого при температурі 27°С?


Ответы на вопрос

Отвечает Арутюнова Влада.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m=500гр=0,5кг    Q=cmt

t^1=27                     Q=cm(t^2-t^1)

t^2=327,5               Q=140*0,5*(327,5-27)

c=140                       Q=21035Дж

Q=?