Чому дорівнює вага пасажира масою 80 кг, який знаходиться у нерухомому ліфті?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурдужа Катя.

Ответ:

800 Н

Объяснение:

вага = силі тяжіння

P=F=mg=80*10= 800(H)