Скільки коливань здійснить тіло за 2 хв, якщо частота його коливань становить 4 Гц​


Ответы на вопрос

Отвечает Кабан Анастасія.

Ответ:

480

Объяснение:

t=120 c    v=4 Гц    N=?

===

N=v*t=4*120=480

====================