2. Яку роботу треба виконати, щоб розтягнути пружину жорсткість якої 40Н/м на 10см (если надо на

русском в коменты)​

Ответы на вопрос

Отвечает Мусин Вилен.

Ответ:

Объяснение:

дано x=0,1 м

k=40 н/м

А- ?

А=F*x/2=kx^2/2=40*0,01/2=0,2 Дж