Яку роботу треба виконати, щоб розтягнути пружину, жорсткість якої 35 кН/м, на 0,8 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Горохов Макс.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

k = 35 кН/м = 35·10³ Н/м

Δx = 0,8 см = 8 мм = 8·10⁻³ м

___________________

A - ?

Работа:

A = k·(Δx)² / 2

A = 35·10³·(8·10⁻³)² / 2 ≈ 1,2 Дж