автобус їде по прямій дорозі зі швидкістю 54 км год. його наздоганяє автомобіль що рухається зі

швидкістю 90 км год. з якою швидкістю відносно автобуса їде автомобіль ПОМОГИТЕ СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Ангелина.

Ответ:

36 км/год

Объяснение:

Оскільки вони їдуть в одному напрямі, швидкості віднімаються

V=v1-v2=90-54=36 км/год або 10 м/с якщо в СІ