автобус їде по прямій дорозі зі швидкістю 54 км год. його наздоганяє автомобіль що рухається зі

швидкістю 90 км год. з якою швидкістю відносно автобуса їде автомобіль ПОМОГИТЕ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Махортов Пашенька.

v1=54 км/год

v2=90 км/год

v=v2-v1=90-54=36 км/год

Ответ:36 км/год