Поможіть будласка дам 50 болів!!!! Тіло що коливається, за три періоди проходить 24 см. З якою

амплітудою коливається тіло?????

Ответы на вопрос

Отвечает Хаванов Артур.

Ответ:

За 1 період тіло проходить 4 амплітуди. Тоді за 3 періоди тіло пройде 3*4 = 12 амплітуд. Отже, А = 24/12= 2 см