Тіло, що коливається, за 8 періодів проходить шлях 128 см. З якою амплітудою коливається тіло?

Помогите пожалуйста!!!дам 30 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Анна.

Ответ:

4 см

Объяснение:

N=8    s=128 см    A=?

===

Путь за 1 период s1=4*A

Весь путь s=N*s1=N*4*A

A=s/(4*N)=128/(4*8)=4 см

=================================