Тіло, що коливається, за 4 періодипроходить 24см. Із якою амплітудоюколивається тіло?​


Ответы на вопрос

Отвечает Битемиров Дидар.

Ответ:

1,5 см

Объяснение:

За 1 период проходит 4 амплитуды.

За 4 периода 4*4=16 амплитуд.

А=24/16=1,5 см

===================