Щоб пересунути по столу стос книжок, до нього довелося приклас­ти горизонтальну силу 32 Н. Якою є

маса стосу, якщо коефіцієнт тертя між нижньою книжкою і столом дорівнює 0,4? Вважайте, що g = 10 м/с2. А. 3,2 кг. Б. 4 кг. В. 8 кг. Г. 12,8 кг. Нужен полностю решение дано и так далее даю все баллы

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Марина.

Ответ:

В. 8 кг

Объяснение:

F=μ*N=μ*m*g

m=F/(μ*g)=32/(0.4*10)=8 кг

==========================