визначте допустиму потужність на тихохідному валу редуктору, якщо обертальний момент становить 250

Н*м, частота обертання валу 150 об/хв. відповідь зокруглити до цілого числа тазаписати у Вт.​

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Никита.

Ответ:

P=M*n=M*πn/30= 0.105*M*n=3927 Вт