1. Потенціальна енергія пружини, стиснутої на 5 см, дорівнює 64 кДж. Визначте коефіцієнт

жорсткості цієї пружини.

Ответы на вопрос

Отвечает Гайфуллин Ильмир.

Ответ:

Дано Е=64 000 Дж   k- ?

Е=k*x^2/2

k=2*E/x^2=2*64*1000/25*10^-4=5,12*10^7 Н/м

Объяснение: