1)Автомобіль 10 км рухався зі юшвидкістю 100 км за годину, а потім ще 20 км зі швидкістю 40 км за

годину. Визначити його середню швидкість. Друге завдання ст 94 номер 7 СРОЧНО !!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Инна.

Ответ:

50км/год.

Объяснение:

Час першої ділянки 10/100 = 0,1год; час другої ділянки: 20/40 = 0,5 год. Увесь час: 0,1 + 0,5 = 0,6год. Середня швидкість: (10 + 20км) / 0,6год = =50км/год.