Автомобіль, рухаючись рівномірно зі швидкістю 54 км/год, витратив 8 с часу, а на зворотний шлях -

15 с. Визначте швидкість автомобіля з якою він повертався. СРОЧНО ПЖЖЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Занадворов Женя.

Відповідь:

V2 =28,8 км/год

Пояснення:

54 км/год   це 15м/с      знайдемо шлях , який автомобіль проїхав у прямому напрямку,  S=V1*t1   15v/c*8c=120m , прямий шлях і зворотній однакові , тому знайдемо швидкість на зворотньому шляху:

V2=S/t2=120v/15 c=8 m/c, а це буде 28,8 км/год.