СРОЧНО!! Математичний маятник здійснює гармонічні коливання поблизу поверхні Землі. Визначте

довжину цього маятника, якщо рівняння його коливань має вигляд: x = 0,04 sin πt. (Усі величини, що входять у рівняння, задано в одиницях СІ.)

Ответы на вопрос

Отвечает Голышкова Анастасия.

Ответ:

З рівняння відразу знайдемо циклічну частоту w=п, знаючи циклічну частоту знайдемо період w=2п/Т, Т=2п/w=2п/п=2с, а період коливань маятника Т=2п*корінь з L/g, L=g*(T/2п)^2=9,8*(2/2*3,14)^2=0,99 м або 99 см

Объяснение: