Предмет розмыстили на відстані 30 см выд лінзи фокусна выдстань якої 20 см. Визначити оптичну силу

лынзи ы выдстань від лінзи до зображення

Ответы на вопрос

Отвечает Баранчиков Василий.

Ответ:

Объяснение:

дано d=30 см

F=20 cм=0,2 м

D- ?

f- ?

D=1/F=1/0,2=5 дптр

1/f=1/F-1/d=1/20-1/30=1/60

f=60 см=0,6 м