Котушка зі 100 витків надіта на залізне осердя з площею поперечного перерізу 20 см2. Визначте ЕРС

індукції, що виникає в котушці, якщо індукція магнітного поля в осерді зростає зі швидкістю 8 Тл/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Тришин Никита.

Ответ:

Объяснение:

дано S=0,0020 м2

N=100 В

B/t=8 Tk/c

Ei- ?

Ei=N*SB/t=100*2*10^-3*8=1,6 В