Магнітна індукція однорідного магнітного поля змінюється зі швидкістю 20 Тл за секунду. При цьому в

котушці з площею поперечного перерізу 8 см2 збуджується ЕРС індукції 12 В. Вісь котушки паралельна лініям магнітної індукції. Яка кількість витків у котушці?

Ответы на вопрос

Отвечает Ломпас Татьяна.
E=N*dB*S/dt
N=E*dt/dB*S=12/40***1)^-4=375